Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Milyen egy villamosvezetői...

Milyen egy villamosvezetői tanfolyam során a válogatás az emberek között?

Figyelt kérdés
Itt a konkrét teljes felvételi eljárás érdekelne főként villamos vezetők válaszait várom akik még emlékeznek arra, hogy milyen is volt amikor ők felvételiztek a tanfolyamra.
2011. szept. 15. 19:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Én csak voltam vill vezető!

Semmi be mentem az üzemegységbe utcáról és fel is vettek elből! Nem volt tanfolyami tájékoztató meg ilyen hülyeségek.. akkor ember hiány volt és kelett nekik az ember mindenkit felvettek..


Követelmény a 8 ált volt meg a 20. életév!

Más nem kelett mindent a BKV csinált ő képzett ki ő küldött orvosira tanfolyamra vizsgára mindenhova!


Azt viszont megjegyzem hogy elég szar az oktatás mindent diploma szinten kell tudni mindent régen ilyen nem volt!


Ma már csak a csókosok kerülnek be BKV sok ismeröseinek az ismerösei stb.. aki jóban van a vezetősséggel !

És aki jól tud nyalni sajnos!

Ma már esélytelen be kerülni oda!

2011. nov. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!