Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Elkezdhetem ugy letenni a B...

Elkezdhetem ugy letenni a B kategóriás jogsit, ha soha életemben nem vezettem?

Figyelt kérdés
Valaki azt mondja ne menjek ugy hogy az alapokat sem tudom, valaki meg azt mondja hogy legalább nem szokom meg a rosszat. Ti mit gondoltok?
2011. szept. 26. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Annak adok igazat, aki azt mondta, hogy legalább nem szokod meg a rosszat! :)

Elvileg addig nem is ülhetnél be az autóba vezetőként, a tanfolyamot kivéve, amíg nincs jogsid!

2011. szept. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legjobb ha 0 ról kezded így az oktató úgy szoktat téged a dologhoz ahogyan azt kell és nem úgy kell átszoktatnia téged ahogyan azt korábban illegálisan tanultad meg. Legjobb ha nem vezetsz az órák előtt. Bár van olyan oktató aki díjazza azt az embert aki már tud valamit, de ez a dolga hogy mindent megtanítson neked.
2011. szept. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Most már akkor nyugodtabban vágok neki. :-)
2011. szept. 26. 14:05
 4/5 anonim válasza:
Én úgy kezdtem el anno hogy még csak a vezető oldalon se ültem soha autóban. Mikor először kimentünk a rutin pályáról a forgalomba, azt se tudtam, hogy kell leváltani a 3-as fokozatot de túléltem! Hajrá!! 29L
2011. szept. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sosem vezettem autót, csak odamentem :) Minden elsőre meglett így is. Nem ettől függ. De tényleg azt mondják, hogy az a jobb, ha nem tanulod meg előtte a hülyeséget!

17/L

2011. okt. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!