Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mik lehetnek a kizáró okok,...

Mik lehetnek a kizáró okok, hogy valaki (repülőgép) pilóta legyen?

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Színtévesztés, fénytörési hibák, szív és érrendszeri betegségek, egyes krónikus betegségek.
2011. szept. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól is függ, milyen repülőről van szó. Vitorlázó? Sportrepülő? Utasszállító? Netán vadász?
2011. szept. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Konkrétan utasszállító, legalábbis én az szeretnék lenni, és épp az esélyeimet latolgatom, mert egyetlen egy problémám van, mégpedig a bokasüllyedésem (lúdtalp), ezen kívül semmi más. Ha valakinek van tömött foga, az lehet kizáró ok? Úgy hallottam még anno egy filmben, hogy jó pont. (mondjuk ott vadászgépeket mutattak be)
2011. szept. 13. 02:57
 4/6 anonim válasza:
bármilyen testi/szellemi fogyatékosság, szemüveg. Az egyik barátomat tavaly húzták meg a pszichológiai teszten mert azt hozták ki hogy veszélyhelyzetekben döntésképtelen és agresszív. szóval a pszicho teszt nagyon kemény. Egyedül csak az para hogy ha egészséges vagy.
2011. szept. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én úgy tudtam, hogy a szemüveg nem probléma. (nem vagoyk szemüveges szerencsére)

Ilyen pszichológiai tesztet hogy lehetne elvégezni? Úgy értem, hogy a barátodnál miből állt? Mit kellett csinálnia? Kérdésekre válaszolni, vagy cselekedni?

2011. szept. 19. 00:44
 6/6 anonim ***** válasza:

A szemüveg nem minden esetben probléma. Attól függ, milyen gépet akar az illető vezetni.

Ami meg psz. tesztet illeti én is úgy tudom, hogy elég durva, de semmi konkrétat nem tudok.

2011. szept. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!