Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hogyan lehetek kidobó egy...

Hogyan lehetek kidobó egy discoban? Mi kell hozzá, milyen tanfolyamon kell részt vennem?

Figyelt kérdés
Szeretnék majd egyszer kidobó lenni, 19-20 éves koromban, tudom sokak válasza az lesz, hogy addig változik úgyis a véleményem... 15 éves vagyok, 174CM 68KG, mmazok, 7 évet boxoltam, szerintem ha testi adottságok miatt nem, akkor e múlt miatt esélyes lehetek rá, habár nem vagyok magas, szép V alakú testem van, izmos vagyok :) Köszönöm a válaszokat előre is
2011. nov. 3. 23:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Folytasd így tovább, bjj jól jön, mert azért jobb ha lebírkozol valakit ahelyett hogy bevered a pofáját.

Majd jönnek az ajánlatok, mikor a kor meg van.

Edzél, szerezzél tapasztalatott versenyekek, ha egy cigány beszól neked az is tapasztalat. Nem tudom a te klubbodnál milyen, de ott ahol én edzem ellég sok kidobos van. Ha látják hogy ügyi vagy akkor majd szólnak mikor jöhetsz velük.

2011. nov. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló, köszönöm szépen a válaszodat :)

MMA-ban eléggé változatosan vesszük az álló és a földharcot is, földreviteleket. Jó klub egyébként, de ami fontos, hogy csapatként működünk, több neves versenyző is megfordult az edzőmnél, ő maga is nemsokára Szegeden versenyezni fog, csak nálunk nincsenek kidobók, legalábbis nem tudok róla, rendőrről tudok, de kidobóról nem :) Az pedig nyilván előnyös, hogy ha nem képen törlöm az illetőt, bár amikor utcán kiborul a bili még a mai napig inkább kiütöm az ellenfelet minthogy bármi mást csináljak vele, általában cigányok szólnak be mostanság, 1-2 jó helyre adott ütéstől fekszenek. Köszönöm a válaszodat még1×! A 2.-hoz nincs hozzá szólni valóm, nem állok le vitázni, mert a te szintedre kerülnék.

2011. nov. 4. 10:36
 3/3 anonim válasza:
Hol a 2. válaszoló?
2015. febr. 6. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!