Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Masszőrtanfolyam, vagy okj-s...

Masszőrtanfolyam, vagy okj-s vagy tanúsítványt ad. Később ezek között mi a különbség?

Figyelt kérdés
szeretnék megcsinálni egy masszőrtanfolyamot, amik okj-s bizit adnak, a legrövidebb amit találtam azthiszem 11 hónap, de általában 1-2 év.. utána találtam egy tanfolyamot, ez pár alkalmas és tanúsítványt ad. később ha dolgozni szeretnék fog számítani hogy milyen ez a "végzettség"? mi a különbség?köszönöm!
2011. dec. 13. 12:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Kb. ég és föld! Jogilag a pár alkalmas vacakkal is vállalhatsz frissítő masszőri munkát, de nem túl felelősségteljes dolog (mert pl. nem fogod rendesen tudni, hogy mikor nem szabad masszírozni). Szerintem az ilyenek arra jó, hogy a családodat tudjad masszírozni, mert az jó.
2011. dec. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 enika1996 válasza:
Ott ahol több 1-2 évgi tart a tanfolyam ott nem csak egyszerü kis masszőr lesz belőled hanem olyan leszel mintha olyan orvos lennél aki masszőr. az egy-két éves tanfolyamokon többet tanitanak is mint a néhány hónaposokon. Néhány hónap után olyan masszázst tudsz csinálni amely jól esik a testnek néhány év után olyanokat is masszirozhatsz akiknek valami gondjuk van a hátgerincükkel meg ilyesmi
2012. jan. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!