Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Tavaly májusban meglett a...

Tavaly májusban meglett a forgalom vizsgám, meg van mindenem, elsősegély is, de még nem váltottam ki a jogsit. Meddig lehet kiváltani? Úgy tudom hogy van valami papír amit egy évig tárolnak. Ki tudom váltani minden gond nélkül?

Figyelt kérdés
Nem számít semmit hogy már egyben van a rutin a forgalommal?
2012. febr. 3. 18:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha sikeresen vizsgáztál mindenből és nem váltottad ki a vizsgaigazolást semmi probléma!


100 évig örzik a sikeres vizsgákat ki kérheted most is!

NKH hoz kell be menni ha pesten vizsgáztál Petzvál József utca 39. vagy a területileg illetékes NKH központi hivatalába!


Vigyél magaddal lovét is mert lehet hogy kell fizetned valami illetéked, okmányiroda orvosi de az szerintem van gondolom 10 évre kaptad az nem kell.


De kiváltás stb.. egy 10 ezrest vigyél abból jut is és marad is!


A személyes irataidat vidd és vidd a vöröskeresztes igazolásodat kérsz egy új vizsga igazolást és ennyi utána azzal gó okmányiroda! :)


Nem veszik el a vizsgát ne aggódj! :)


ui: Persze csak akkor ha forgalmi vizsgád is sikeres volt!

És az okmányiroda a jogsidat ugy fogja kiállítani amikor vizsgáztál az a vizsga időpont lesz a jogsidba tehát ha 2-3 évre rá váltod ki a kezedbe kapsz egy 2-3 éves jogsit! :)

2012. febr. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2012. febr. 5. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!