Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Kész a Kresz, rutin, forgalom,...

Kész a Kresz, rutin, forgalom, elsősegély vizsgám, már csak kiváltani kéne a jogsit. Ezt csak a területileg hatályos okmányirodában tehetem meg? Vagy esetleg máshol is?

Figyelt kérdés
2011. okt. 7. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
bármelyik okmányirodába mehetsz
2011. okt. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
nálam úgy volt h bementem az okmány irodába és ott adtak 1 csekket 4000FT(illeték)és azt ott be is tudtam fizetni 1 ajtóval alrébb és vissza kellett menjek csináltak képet és 1 hét múlva kiküldték meg kaptam 1 smst lehetett kérni amikor feladták pesten:Dmostanába volt ez 1 hónapja :Dde más városok okmány irodáiban is megcsináltathatod
2011. okt. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amikor meglett a vizsgám, rögtön megnéztem a neten hova tudok a legkorábbra foglalni időpontot és oda mentem :)
2011. okt. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy melyikbe mész. Én mivel napom nagy részét a munkahelyemen töltöttem akkortájt, én a munkahelyemhez legközelebbibe mentem, és ott is vettem át.

Mert ugye ha postás viszi ki, azt át kell venned, és ha nem vagy otthon, akkor csak értesítőt dob be, aztán lehet még egy köröd a postára is.

2011. okt. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nem én vagyok a kérdés kiírója, de én is pont ugyanezt akartam kérdezni.

Azt megmondanátok még, hogy mit kell vinni és honnan tudják, hogy én levizsgáztam?

2011. okt. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Vagyis hogy egyből az okmányirodába kell e menni vagy előtte v.mit ki kell kérni?

Az előző voltam

2011. okt. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Budapesten a Petzvál utcába kell menni az okmányiroda előtt, kiváltani azt az igazolást, amivel majd mehetsz az okmányirodába! és teljesen mindegy, hogy melyikbe mész, bármelyikben megcsinálják!
2011. okt. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!