Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » 29 évesen CNC programozónak...

29 évesen CNC programozónak képezhetem magamat?

Figyelt kérdés

Üdv Mindenkinek!


Sok évnyi programozói múlttal a hátam mögött (webfejlesztés, meg némi kis univerzális fejlesztés) szeretnék CNC programozást tanulni.


A baj a következő: 7-től 17-ig dolgozom, heti 5 napot, és nem hagyhatom ott a munkahelyemet, mert nagy szükségem van a pénzre. Azonban váltani szeretnék, tehát úgy képezném át magamat, hogy közben megtartom ezt a munkahelyet. Szerintetek lehetséges ez?



2012. febr. 22. 07:40
 1/8 anonim ***** válasza:
fél év alatt hétvégente meg lehet tanulni
2012. febr. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hello, köszi!

És van járható út számomra is? Ez tanfolyam lenne? Nézzek körül oktatási központokban? Mennyit kóstálna?

Nehéz megtanulni?

Műszaki tudásom kb. 0, de programozói az van, szerintem sok. :)

2012. febr. 22. 08:52
 3/8 anonim ***** válasza:
vannak ilyen könyvek amikből meg lehet tanulni aztán teszel egy vizsgát valami random helyen
2012. febr. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
de szerintem levelezőn is meg lehet tanulni
2012. febr. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ok, köszi!
2012. febr. 22. 10:30
 6/8 anonim ***** válasza:

Hali!

Egy másik kérdésben válaszoltam, ill. találsz ott egy linket is. Sok sikert, bár nem lesz olcsó!

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__tanula..

2012. febr. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Miért nem lehetne?!

Hétvégi képzés formájában tanítják szinte mindenhol!

(Én is azt tanulom)

Egy tanácsom azért van alaposan olvass a képző cég után mert vannak lehúzók!

2012. márc. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én úgy tudom hogy feltétel a cnc forgácsoló képzettség, és az azután mehetsz programozóira, egyébként én most végeztem a forgácsolót 1 hete és tanultunk programozást is. Hát semmi köze az ég világon a web programozáshoz, ne úgy képzeld el.
2012. máj. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!