Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mire számítsak elsősegély...

Mire számítsak elsősegély vizsgán?

Figyelt kérdés
Nagyon izgulok. Mire számítsak? Mik a legfontosabb dolgok, amikre figyelni kell?
2012. febr. 27. 20:02
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Fentvannak a tételek a neten. Google-be beírod, ki fogja adni. Nézegesd át. Ha ott voltál az órákon, akkor nem kell bemagolni őket, csak legyen valami fogalmad róla. Általában rendesek a vizsgáztatók. Nekem hálaisten sikerült jót kifognom, nagyon rendes volt, segített is. Ha van rá lehetőséged, akkor olyannal menj be, akit ismersz. Pl. nekem a barátom haverja volt a párom, mondtam is neki, hogy ambubabázni nem tudok (akkor nem voltam ott:D), hadd fektessem én oldalra. Ebbe ott nem szólnak bele.


Húzol egy tételt, elmondod azt, ami fentvan a neten. Pl. mit csinálsz, ha az autóban az utasod fulldoklik (3percet sem kell beszélni). Gyakorlati rész, és kész. Ha van bármi kérdésed, szívesen válaszolok még :)

18/L

2012. febr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!