Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » OKJ képzésre szeretnék jelentk...

OKJ képzésre szeretnék jelentkezni, szeptemberben tervezek kezdeni. Mondanátok nekem 1-2 ilyen iskolát? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Ki szeretném zárni azokat az iskolákat, amiket mások nem igazán tartanak jónak, illetve gyűjteni szeretnék olyat, amiről jó véleménnyel vannak az emberek.

Van már konkrét tervem, de szeretném jól körbejárni a témát. Köszönöm előre is :)



2012. máj. 17. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi érdekel? Vegyiparban a Petrik Lajos sulit csak ajánlani tudom, nagyon szerettem ott tanulni.
2012. máj. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jah, igen... Ezt kifelejtettem. Most pl. a Schola Europa-n gondolkozok. (Kiadványszerkesztő)

Tehát mindenképpen valami grafikai, tervezői, stb.

Az álmom egy újság szerkesztése, persze addig elég sok mindent kell még tennem. :)

2012. máj. 17. 22:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem keresnek kiadványszerkesztőket.... Túl sok van belőlük! És kevés a munka!
2012. máj. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A 2 éves képzés után RKK-n folytatom Nyomda & Média szakon :)
2012. máj. 31. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!