Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » FIZIKA TANFOLYAM NULLÁRÓL AZ...

FIZIKA TANFOLYAM NULLÁRÓL AZ EMELT SZINTIG!?

Figyelt kérdés

Abban szeretném a segítségeteket kérni ,hogy: két év múlva érettségizem és fizikát szeretném választani.Viszont úgy érzem nem tudok valami sokat.

Induljunk ki abból ,hogy a tudásszintem majdnem 0 két év múlva érettségi(legalább 4-re).Van olyan felkészítő ami szinte nulláról indul?

Ha van:-Mennyibe kerül?

-Hol van?

-Web lap?

PL: Az ELTE felkészítője jó lenne nekem így a nulláról?

Előre is köszönök minden segítséget!



2012. jún. 4. 03:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Mennyire vagy 0 szinten? Most is tanulsz fizikát nem? Eddig is tanultál. Hányas voltál belőle? Ha 2-3 akkor miért ebből szeretnél érettségizni?

Én mindig 4-5 voltam fizikából, utolsó két évben matek-fizika faktos voltam, utolsó év februárjában, amikor le kellett adni a papírt, hogy melyik tárgyból milyen szintet szeretnél tenni, akkor döntöttem el, hogy matek helyett fizika emelt. Akkor kezdtem el ismételni és tanulni.

Tehát 3 hónap alatt ismételtem át egyedül az egész négyéves tananyagot emelt szintre, plusz ugye az anyag legvége fakton...79%-os írásbelim lett és maximum pontos szóbelim, tehát a vége egy 86%-os emelt fizika érettségi lett.

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy minden rajtad múlik...rajtad áll vagy bukik...

2012. jún. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát igazából 4 voltam év végén ,csak hát a 4-es nem feltétlen a tudásom mutatja hanem a suli színvonalát is .És sok alapvető hiányosságom van,habár az is igaz hogy egy két témából nagyon penge vagyok.

De örülök ,hogy neked sikerült ,remélem nekem is sikerülni fog ha igazán neki állok.

Egyébként a továbbtanulás miatt szeretnék ebből emeltszitűt tenni ,mert sokkal jobban érdekel mint a matek, Kémia,meg biosz meg nekem nagyon unalmas.

2012. jún. 5. 18:00
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor azt javaslom neked, hogy magadtól kezdd el átnézni az utolsó évben, nem kell hamarabb, mert elfelejted, a faktra tanulj rendesen..én ezekből a könyvekből néztem át az egészet [link]

[link]

[link]

[link]


Ebből oldottam meg az összeset: [link]


És az előző évek érettségijei + az összes szóbeli tételt egyedül én dolgoztam ki (csak ezt a tárgyat :) )


Volt még egy zöld gyakorló fizika könyvem, valamelyik nagyáruházban vettük még, két része van és emelt és középszintű feladatok voltak benne. Hát mit ne mondjak, nem unatkoztam az utolsó három hónapban.. :)


Hajrá!

2012. jún. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja és még egy dolgot csináltam. Mivel az ELTE-re is jelentkeztem és ők hirdettek próba emelt érettségiket a természettudományos tárgyakból (fizika, kémia, biosz, matek) elmentem oda is, kapni egy átfogó képet a tudásomról. Akkor még a számomra utolsó anyag az elektromosságtan nem volt átnézve..

A vicces, hogy azt is 79%-ra írtam meg, és mondtam magamban, hogy legalább ilyen jóra kéne az igazit is..nos, pontosan ennyi százalékos lett az igazin is az írásbelim :)

2012. jún. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen nulláról(szart se tanultunk órán) egy ismerős segítségével 1,5 hónap készülés után simán meglett a négyes fizika emelt, úgyis, hogy alig számoltam előtte. Semmi se lehetetlen :)
2014. okt. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
:)
2020. dec. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!