Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Flair Mixertanfolyam mellé...

Flair Mixertanfolyam mellé kell más végzettség is? Melyik suliban érdemes tanulni?

Figyelt kérdés
Most végzős gimnazista vagyok és szeretnék pénzt keresni a közeljövőben, és nagyon megtetszettek a Falir mixerek (mármint tudásai) és elvileg lenne rá annyi keretem, hogy kifizessek Flair tanfolyamot, de viszont kell hozzá alap mixertanfolyam tudása is?? És melyik iskolában érdemes megtanulni? 18/F

2012. jún. 5. 22:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Kicsit későn válaszolok, de jól érzed, alap mixer tanfolyam nem olyan fontos, illetve minden pénz kérdése.

Én Bolsnál tanultam, anno 90.000 körül volt az alaptanfolyam vizsgával.

Van egy kis könyvük, az az elméleti anyag, benne receptekkel.

12 alkalmas volt, belőle 5 alkalommal elmondták ugyanazt, ami a könyvben van egy osztályteremben, maradék alkalmakon 38 koktélreceptet készítettünk.

Lehetőség a gyakorlásra alkalmanként kettő koktél készítés volt, fejenként.

Meg persze láttam mást, hogyan teszi.

Én megszerezném valakitől a könyvet, és helyeken egyszerűen nézném, hogyan készítik el.

Annyira az a papír nem ér sokat, de ha megy a flair és meggyőző vagy, az jobban megéri.

Sőt munkáltatónak egy perc elég tesztelésre, tehát itt is inkább olyat kell keresni, aki tudja ezt, korrepetáltasd magad és még magántanárod is lesz ugyanezért a pénzért.

Másik, hogy referencia ér sokat, az, hogyha valahol dolgoztál már.

Kiközvetíteni meg nem fognak, ha nem vágod az angolt és adott ország nyelvét, szakmai nyelvvel együtt. Még megjegyzem, hogy alap flair elég szokott lenni, hosszú az éjszaka, cirkuszt mértékkel kell, különben türelmetlenek, akik még nem kértek.

Lehet különszámot csinálni, főnök kedvéért, alap után nincs mit tanítani, internetről is lelopható, elleshető ez.

Persze legjobb, ha költesz tanfolyamokra össz. Kb. 400.000-et. (Akkor témában Bols a nyerő)

Vagy ezért a pénzért veszel saját eszközöket is.

2013. jan. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!