Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Aki volt már Jobb agyféltekés...

Aki volt már Jobb agyféltekés rajztanfolyamon tudna segíteni nekem is megtanulni rajzolni?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy esetleg elküldhetnétek pár képet, vagy hogy milyen feladatok voltak, stb... én is megpróbálnám. Sajnos nincs pénzünk a tanfolyamra :S A könyv már megvan pdf-ben Betty Edwards-tól! Segített, de most elakadtam. De a lényeg hogy feladatok kénének a tanfolyamról. Esetleg megírhatnátok ki mire jutott, milyen tapasztalatok vannak. Köszi! e-mail: sellok@index.hu, ha kellene.
2009. júl. 5. 12:15
1 2
 11/13 anonim válasza:

Húúú, hát itt elég sokan lehúzták a jobb agyféltekés rajzolást, hogy azzal nem lehet megtanulni rajzolni.


Az a helyzet, hogy de lehet. Nem a módszerrel van a baj, hanem sajnos azokkal, akik tartják. Nagyon sokan tartanak már ilyen rajztanfolyamokat, és mint mindenben, itt is nagyon sok a kókler, ahol a tanár sem képes rajzolni, de azért tanítja...


Szóval a tanfolyam az szuper, de nagyon nézzetek utána, hogy hova mentek.

Ha írtok privátban, tudok ajánlani jó tanfolyamot, ha meg nem akartok tanfolyamra menni, én távoktatásban/ online tartok jobb agyféltekés rajztanfolyamot, hogy ne legyenek se fizikai, se térbeli korlátok.

Vannak olyan tanítványaim, akik először könyvből próbálkoztak, de nehéz a magadtól való tanulás, mert kell valaki, aki kontrollál, így nálam folytatták :-)

2010. febr. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Nem kéne ennyire lehúzni ezt a tanfolyamot. A lányom 12 éves, és 4 nap alatt nagyon szépeket rajzolt. És ha egy gyerek meg tudta tanulni, akkor más is meg tudja...
2015. dec. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy régi, de a probléma ott van, hogy kepeket tanitanak masolni. Egy olyan embernek sokat art, aki most tanul rajzolni
2019. szept. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!