Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hogyan lehetnék légiutaskísérő?

Hogyan lehetnék légiutaskísérő?

Figyelt kérdés
Találtam egy oldalt,állítólag van OKJ-s képzés is.Azt hittem azért ennél bonyolultabb dolog egy ilyen képzés.Utána mennyire valószínű,hogy találnék munkát? És mennyi lehet a fizetés?

2012. aug. 4. 13:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

én is az akartam lenni, de elvették a kedvem

a légi utaskisérő szakma egy nagy átverés

rengeteg ember van aki elvégzi az okj-t és nem dolgozhat, mert fizetni kell még rá pluszba hogy foglalkozzanak veled...

protekció elég fontos

2012. aug. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Komolyan? Azt olvastam,hogy a tetoválás már kizáró ok.Tehát hiába tud valaki 2-3 nyelven,és néz ki csinosan,igényesen,plusz elvégzi ezt a ,,szakot" nem dolgozhat? Egy tetoválás miatt?

Pedig nézegettem,mindössze 300 ezer forint lenne a tandíj,amit munka mellett ki us tudnék pengetni talán,ha esti tagozatra járnék.Úgy lenne 1.5 éves az iskola. :(

2012. aug. 4. 15:22
 3/12 A kérdező kommentje:
Hallottam egy híres keleti légitársaságról.Állítólag kezdőket is felvesznek,és jó a fizetés is.
2012. aug. 4. 15:23
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Mondd te nem olvasol híreket????? Hol laksz Te????


Most, hogy megszűnt a Malév több száz ilyen végzettségű tapasztalt ember lett munka nélkül. Nekik sincs állás, nemhogy neked. Velük kéne versenyezned.

Csak pénzkidobás lenne. Kapcsolatok nélkül régebben se kerülhettél be.

2012. aug. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Te normális vagy? Miért kell letámadni? 1000 informatikus van az országban,mégis képeznek versenytársakat!A világ nem áll meg!Miért ne lehetnék légiutas kísérő? Magyarországon kívül létezik más ország is!Egyébként meg minél több nyelven beszél az illető,annál nagyobb esélyem lehet elhelyezkedni.Tehát hiába a tapasztalt munkaerő,másban lehet több tudás rejlik.Beszélek angolul,és spanyolul folyékonyan,németet pedig társalgási szinten...
2012. aug. 4. 15:58
 6/12 anonim ***** válasza:

"Tehát hiába a tapasztalt munkaerő,másban lehet több tudás rejlik"


Konkrétan mi???

Ha Te vezető vagy kit vennél fel, egy tapasztaltat, vagy egy olyat aki még egy napot nem dolgozott a szakmában?

És csak elárulom, hogy minden cég csak a saját képzését fogadja el általában. amit neked kell fizetni!

Nézz utána, hogy az ilyen végzettségüeknek hány százaléka helyezkedett el. (mármint akit kirúgtak)

Nagyon naiv vagy!!!!!

Hallgass az okosabbra!!!!

2012. aug. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

És mégis ki lenne az okosabb? Csak nem Te?

Jelenleg is középvezető beosztásban dolgozom,és úgy,hogy pályakezdőként kerültem be!Mindezt megfelelő képzettséggel!És mit szólsz? Mindössze a 20-as éveim elején járok.

2012. aug. 4. 16:45
 8/12 A kérdező kommentje:
AMúgymeg tudtam hogy megjelennek itt is az okoskódó,mindenttudó emberkék.
2012. aug. 4. 16:46
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden légitársaságnak van saját képzése,amit elfogadnak.Az okj-s papírkádat ha odaviszed,kvázi kinevetnek...És ha váltani akarsz,sok helyen újra megkell csinálni az új légitársaság képzését is,hiába volt tapasztalatod.Nehéz munka,sok a kötöttség,és az elején jó ideig a fizetés is elég kevés,arányosan nézve.
2012. aug. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%

4. és 6. újra!


"Minden légitársaságnak van saját képzése,amit elfogadnak.Az okj-s papírkádat ha odaviszed,kvázi kinevetnek..."


Látod más is megmondta. Sajnálom, hogy nem hiszed el.

Ha van amit nem tudsz, akkor miért nem fogadod meg más tanácsát aki talán okosabb nálad.

Különben is agreszzív, és akadékoskodó a stilusod, ezzel nem lennél jó a fenti pozicióba.

Más kedvesen akar segíteni a saját szabadidejében és ez a köszönet.

Egyébként meg arra pazarolod a pénzed amire akarod.

2012. aug. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!