Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hogyan lehetnék légiutaskísérő?

Hogyan lehetnék légiutaskísérő?

Figyelt kérdés
Találtam egy oldalt,állítólag van OKJ-s képzés is.Azt hittem azért ennél bonyolultabb dolog egy ilyen képzés.Utána mennyire valószínű,hogy találnék munkát? És mennyi lehet a fizetés?

2012. aug. 4. 13:47
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Ki mondta hogy nem hiszem el azt,hogy a légitársaságnak van saját képzése,és azon kell átesni?

Én azon vagyok kiakadva,hogy azt írod,nem fogok tudni elhelyezkedni.Amúgymeg az egy dolog,hogy itt milyennek látsz pár sor alapján,de azok tudják milyen vagyok,akik élőben is ismernek.És ha olyan akadékoskodó lennlk,amilyennek te mondasz,nem állnám meg a helyem a mostani pozíciómban sem.

2012. aug. 4. 17:40
 12/12 Nemismertek válasza:
hogy álsz a légiutas kisérő projektel? :)
2013. ápr. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!