Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » 2 felsőfokú okj tanfolyamot...

2 felsőfokú okj tanfolyamot sehogyan sem lehetne elvégezni ingyen?

Figyelt kérdés

Mert én most a minervába megyek, ami ugye szakközépsuli és 2éves felsőfokú képzésre jelentkeztem, de utána szeretnék fősulira menni okj-t végezni akkor az még ingyenes lesz ha nem töltöm be a 22-őt?

Vagy ha mondjuk csak egy évet járok az egyikbe akkor a másikat a fősulin ingyen megcsinálhatom? mivel végülis papírom nem lesz az elsőről

Vagy ha átváltok egy középszintű okj-sre akkor a 2. lehet ingyenes ha felsőfokú? És az egyáltalán számít h az egyik szakközép a másik meg fősuli lenne?


Remélem érthető :)



2012. aug. 15. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Vagy ha átváltok egy középszintű okj-sre akkor a 2. lehet ingyenes ha felsőfokú? És az egyáltalán számít h az egyik szakközép a másik meg fősuli lenne?


Igen így lehet. Nekem is így van.

2012. aug. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és ér vmit a középszintű? én a pénzügy-számviteli ügyintézőt akarom, felsőfokúnak meg nemtudom akkor
2012. aug. 15. 19:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem technikusim van, az az adott szakon elégé kereset. Persze ma mi számít keresetnek az is változó.
2012. aug. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Főiskolán úgy ingyenes a fsz, hogy a pontjaid alapján felvesznek államilag támogatott helyre. Ha nem, akkor nem. Akár van már okj-d, akár nincs. Azt olvastam, hogy jövőre már csak felsőoktatási intézmények indíthatnak felsőfokú szakképzést, úgyhogy valszeg csak a pontjaidra számíthatsz. Változnak az idők sajna.
2012. aug. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen arról én is olvastam, a szakközepekbe meg csak emelt lesz a legmagasabb szint. Szóval lehet jövőre átmegyek inkább fősulira. Ha ez lenne akkor azt az egy évet a szakközépben nem kell kifizetni ugye?
2012. aug. 16. 10:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem kell kifizetned. Ez már a te első, ingyenes okj-d, senki sem veheti el tőled:)
2012. aug. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!