Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Gáz, ha a KRESZ vizsgán 6-7...

Gáz, ha a KRESZ vizsgán 6-7 perc alatt végzek 1 óra helyett?

Figyelt kérdés
Rengeteget gyakoroltam a gyakorló programmal, és itthon 10-ből 9 tesztet 100%-osra csinálok a maradéknál pedig 1-2 pontot veszítek csak. És egy tesztet kb 6 perc alatt csinálok meg. Gáz lenne ott élesben is ennyire gyorsan végigszaladni rajta? Inkább próbáljak ott lassítani? Vagy ez senkit nem érdekel, mennyi idő alatt csinálom meg?

2012. aug. 23. 08:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább 2x olvasd el a kérdést, minthogy hibázz, főleg ha becsapósan van feltéve, ne reflexből nyomj rá, csak mert ismerős a kép vagy maga a kérdés egy része. Amúgy meg ha átmész, senkit se érdekel, hogy 5, 15 vagy 55 perc alatt csináltad meg.
2012. aug. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nem gáz, senki nem foglalkozik ezzel. Maximum 1 órád van ezt, nem kötelező kihasználni. Én is 10 perc alatt végeztem anno.
2012. aug. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindnki letudja kb.10 perc alatt. Legalább is nálunk így volt.
2012. aug. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is végeztem anno negyed óra alatt, de találkoztam olyan kérdéssel (4 éve), ami nem volt a gyakorlóprogramban. 3-mal is. A lényeg, hogy mindent olvass el kétszer, értelmezd, ne csak reflexből nyomkodd a válaszokat.
2012. aug. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem kb. 30 perc 1 teszt és így is 15 tesztből 4-en mentem át azokon is épp hogy csak. :(
2012. aug. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem gáz, főleg, hogy sikerül is.

Azonban vizsga alkalmával próbáld fékezni magad, és MINDENT olvass el, még akkor is, ha már két szó után felismered a kérdést és a választ is tudod. Ez az eredményeden nem fog rontani, de segít elkerülni azt, hogy valami nagyon benézz, és esetleg megbukj.

2012. aug. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!