Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Melyik hegesztési technológia...

BeerHunter kérdése:

Melyik hegesztési technológia a legkeresettebb jelenleg?

Figyelt kérdés

Most kezdenék egy tanfolyamot, de nem döntöttem el, hogy melyiket válasszam:

Volframelektródás semleges védőgázas ívhegesztő (TIG) feladatok (Kizárólag Volframelektródás eljárásnál)

- Bevont elektródás kézi ívhegesztő feladatok

- Gázhegesztő feladatok

- Fogyóelektródás védőgázas ívhegesztő (MIG/MAG) feladatok


2012. szept. 17. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Co hegesztő, AWI hegesztő, ívhegesztő, a legjobb, ha végighaladsz mindegyiken és sose leszel munkanélküli.
2012. szept. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az összes minősítés megléte, de alumínium hegesztő is elfér(ezt nem tudom melyik modulban oktatják)


Ha nagyon elszánt vagy, Búvárhegesztő, de ida még külön el kell végezni búvár tanfolyamot, és utána mehetsz tengerentúlra olajfúró tornyok talpazatát hegeszteni :)

Ezt különben csak érdekességnek írtam le mert nagy a halálozási arány is, szóval kevesen merik ezt elvállalni

Viszont iszonyúan sokat keresnek

20/F

2012. szept. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszöntem, szerintem AWI(TIG) lesz belőle.
2012. szept. 17. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!