Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » HElp! Munkaügyis tanfolyammal...

HElp! Munkaügyis tanfolyammal kapcsolatban lenne kérdésem?

Figyelt kérdés
szeretnék jelentkezni egy ott induló tanfolyamra, viszont úgy tudom,h ahhoz regisztrált álláskeresőnek kell lennem. Viszont,ha regisztrált álláskereső vagyok,akk kiküldhetnek különböző állásokra ,amiket mindenképp el kell válalnom v csak ha én is akarom? azt hiszem csak annak kötlező mindenképp olyan állást elvállalnia,amit a munkaügy kiválasztott neki,ha havi támogatást kap tőlük. Nos én nem akarok gyárba v szociális munkát végezni,ha oda küldenének,nem is kell a havi támogatás, én csak a tanfolyamot akarom elvégezni, van erre lehetőség?

2012. szept. 23. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Ha ennyire nem akarsz dolgozni akkor keresd meg a tanfolyamra a pénzt. Valamit valamiért...
2012. szept. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem arról van szó,h annyira nem akarok dolgozni, de gyárba és szociális munkát nem fogok csinálni....
2012. szept. 23. 14:10
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Amúgy semmi esélyed bekerülni egy ottani tanfolyamra
2012. szept. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
nem kell reg-va lenned semmiként.Bemész,megkérdezed,és elmondják.De biztos hogy nem kell reg.álláskeresőnek lenned ahhoz.Nem tudom milyen tanfolyamra gondolsz,amiért neked fizetnek havonta?Vagy csak "sima".Mert indulnak olyan tanfolyamok,amik közül ha elmész valamelyikre,amig tart a tanfolxam,havonta 40-50 ezer ft-ot kapsz.A feltétele hogy végig kell csinálnod a tanfolyamot,különben vissza kell fizetned az egésznek az árát.Ha nem sikerül levizsgázni az sem baj,(olyankor nem kell visszafizetni)a lényeg,hogy csináld végig.
2012. szept. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
De igen, regisztrálva kell lenned.
2012. szept. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
nem kell regisztrálva lennie,ne irj hülyeséget!!Most csinált az egyik ismerősöm a munkaügyin keresztül egy angol tanfolyamot,és még véletlenül sem volt regisztrálva....
2012. szept. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én most végeztem OKJ-s tanfolyamot munkaügyi központon keresztül,és alapfeltétel volt,hogy regisztrálva legyen az ember.Anélkül szóba sem álltak senkivel.
2012. dec. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Minimum 6 hónapja regisztrált munkanélkülinek kell lenned, hogy megpályázhass egy ilyen tanfolyamot.
2013. febr. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!