Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Melyik a legjobb kozmetikus...

Melyik a legjobb kozmetikus és fodrász képzés/iskola Győrben felnőttek számára?

Figyelt kérdés
Az Anzsé Bt-vel már megjártam.Olyan tanfolyamot keresek ahol magas szinten folyik az oktatás és nem csak beszedik a pénzt.Jó szakember szeretnék lenni.

2012. okt. 15. 15:37
 1/3 anonim válasza:

Szia! én erre jelentkeztem:

[link]


Rengeteget telefonáltam a szervező hölggyel, aki roppant barátságos, segítőkész, nem úgy mint az Anzsé Bt-sek...

Hát ők még a telefonon keresztül sem nyerték el a tetszésemet, ahogy írtad, beszedik a pénzt... Tegyél le 50rugót aztán a többit megbeszéljük, ilyen szöveg, hát bocs, még én kérek elnézést :)


Tényleg csak pozitívumokat tudok mondani, én már leadtam a jelentkezésemet hozzájuk, számomra kedvező a részletfizetés, és mindenféle kedvezményeket lehet igénybe venni náluk. Segítőkészek, mind telefonon mind email-en keresztül.


Remélem tudtam segíteni. Egyébként honnan jelentkezel?


Szia

2012. okt. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ.Tényleg sok kedvezmény van de azért inkább olyan helyet keresek ahol benne van a gyakorlat is.Oparisról esetleg tudsz valamit?A Lloyd lenne még szimpi nekem de ott azt hiszem nincs felnőtt képzés.
2012. okt. 19. 12:04
 3/3 anonim válasza:
Szia, bár jó későn válaszolok, ezekről én nem is hallottam, én direkt olyant kerestem ahol én választhatom ki kinél tanulok.
2012. nov. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!