Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Teljesen kezdő felnőttnek...

Teljesen kezdő felnőttnek autodidakta tanuláshoz milyen típusú akusztikus gitárt ajánlanátok alacsonyabb árkategóriában?

Figyelt kérdés
2012. okt. 21. 09:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Olyat, amit ha kezedbe veszel, azt mondod: "na, ez jó lesz".


Még ha nem is tudsz gitározni, ne válassz úgy, hogy nem volt még a kezedben. Menj be egy gitárboltba, és ott nézd meg. Talán az eladó is segít.

2012. okt. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
MSA C-21
2012. okt. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Miért ajánlod ezt a típust?Mit kell tudni róla?
2012. okt. 21. 10:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Olcsó és akusztikus.
2012. okt. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Vattil válasza:
mi az olcsó???
2012. okt. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
nem tudom hogy ujjakat lehet e beszerezni, de 20-30 közt én anno nagyon jó hohner klasszikus gitárt vettem, de ebben az árkategóriában, inkább a 30-hoz közel, kapsz relatíve normális akusztikus gitárt
2012. okt. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
ujjakat, ez szégyen részemről újakat :D*
2012. okt. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem van egy diófából készült akusztikus gitárom. Azon tanultam én is, de nem haladtam sokat, mert nem volt kitartásom. Én azt szívesen eladom gitáriskolával, húrokkal, tokkal és hangológéppel együtt, ha érdekel.
2012. okt. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!