Most csak játszik velem?

Figyelt kérdés
Van egy csaj aki tetszik, és még nyáron szerelmet vallott, életében először csinált ilyet így olyan magasztos érzés volt számomra, de nyáron nem akartam tőle olyat de ezt nem mondtam el neki és 2x elhívott azt viszautasítottam hogy dolgom van, na most iskolában beszélgettem vele meg minden és öszebarátkoztunk és nagyon megtetszett a lány, és szerintem ez kölcsönös volt. Egyszer 1-2 hetet járt egy másik csávóval na akkor mondom egye fene ha ő így boldog, de utána szakítottak újra barátkoztunk beszélgettünk de csak suliba, akárhányszor elhívtam suli után sétálni, sütizni nem jött, hívtam hozzám tv-zni, filmet nézni, vízipipázni nem jött, de este mindig rámír hogy miért nem vagyok ott mellette, meg hogy most is egyedül kell feküdnie magányos, unatkozik, meg hogy egyre többet gondol rám, és van mikor még az exével barátkozik mikor én meg a szünetbe direkt nem megyek oda a barátaimhoz hogy vele beszélgethessek de ő ekkor elmegy. most ezt mire véljem? mert amit mond meg amit csinál szerintem ellentmondásos. mit jelentsen ez mire véljem szerintetek?
2012. okt. 26. 15:53
 1/1 anonim válasza:
Nem süti kell neki hanem szex, ha tőled nem kapja meg akkor majd az exétől .
2012. nov. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!