Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség. Szeret vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség. Szeret vagy csak játszik velem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit már március eleje óta ismerek... májusban úgy tűnt hogy lesz valami...(járás) de ahogy teltek a napok nem keresett és nem is válaszolt az üzeneteimre...augusztusban megint azt hittem h lesz valami de másnap közölte velem, hogy nem akar tőlem semmit. Múlt hétvégén pedig nagyon jól elbeszélgettem vele és azt hajtotta h mit csináltam vele..nagyon arra utalt h féltékeny. Smároltunk de abba is hagytunk rögtön mivel azt mondta, hogy nem akar kihasználni. Iskolában sohat szoktunk szemezgetni. (u.i. nagyon szeretem)


Bocsi a szóismétlésekért.



2012. szept. 11. 09:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te is tudod a választ.


Nem akar kihasználni? Ha szeretne, akkor minden vágya lenne veled lenni, nem az jutna eszébe, hogy kihasznál.

Élvezi, hogy odáig vagy érte, és amikor éppen unatkozik, akkor játszadozik kicsit.


Nem szerelmes beléd, mert akkor nem tűnne el szó nélkül hónapokra és amikor a kénye-kedve úgy dönt, akkor meg felkeres.

Ne hagyd magad.


28/n

2012. szept. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy ezt kell írnom, de egyértelműen nem szeret. Meg is mondta, hogy nem akar tőled semmit, csak úgy látszik, nem érted meg, nem fogod fel. A többi arra utal, hogy lefektetni szívesen lefektetne, de komolyabbat nem akar.

A legjobb amit tehetsz ebben az esetben, hogy ezt a srácot hanyagolod, és keresel egy olyat, aki nem csak a testedre gerjed, hanem te magad érdekled.

2012. szept. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!