Mit tennel a helyemben, almodozom csak?

Figyelt kérdés
Szoval 10 evig szinesznek keszultem, tehetseges is voltam, sok versenyt nyertem, sajat darabbal. (orszagos gyermek szinjatszo) Aztan jott a pali fordulat es most kutatonak tanulok. Nagyon szeretem, erdekel, szeretek kerdeseket feltenni es valaszt kapni ra, illik hozzam, deee... nem tudom kielni a kreativitasom. Olyan, mintha nem lennek egesz. (a kutatas nelkul is igy ereznek) Arra gondoltam, hogy megprobalok egy felvetelit valamelyik studioba, de lassan kifutok az idobol. Nem tudom mit tennek, ha felvennenek. Az egyetembol meg 4 ev van hatra a hatbol. Te mit tennel a helyemben? Tud itt valaki kozeputat? Egyik enem se tudom feladni.
2012. dec. 28. 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Jelenlegi helyzetben mindegy mit csinálsz, semmi sem garancia semmire... Kövesd az álmaidat.
2012. dec. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mint mindig, most is az arany kozeput a nyero.:)

Ha feladnad a kutatomunkat, akkor az hianyozna. Szerintem keress valami szinjatszo csoportot, ahol kielheted a kreativitasodat!

Szerintem siman megfer egymas mellett.:)

2013. jan. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!