Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Valaki járt már a RING szakkép...

Valaki járt már a RING szakképző iskolába (Budapest, XI. , Vásárhelyi Pál u. )? Milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés

Vidéki vagyok, most szeretnék oda jelentkezni egy okj-s képzésre, de sok rosszat hallani a tanfolyamokról, hogy például nem létező cég tartja, lelépnek a pénzzel, stb, szóval érdekelne, hogy itt járt-e már valaki képzésre, szerzett-e képesítést, milyen volt, stb.

Köszönöm előre is!



2013. jan. 25. 15:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Párom oda jár, azt kell mondjam hogy ne menj oda mert hanyagok. Amit leadnak tananyag címszón az nevetségesen kevés. Lehet hogy átmész majd a vizsgán de élesben már nem biztos hogy elég lesz az a tudás amit ott kapsz. Ő most már befejezi mert csak fél éve van hátra, de ha van rá mód válassz másikat.
2013. febr. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Egyáltalán nem ajánlom, rettenetes a tájékoztatás, lassú az ügyintézés, hanyagok... De igazából nem tudok másikat ajánlani helyette, mert csak ezt próbáltam.
2013. febr. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Maistyc válasza:
Nekem nincs vele bajom különösebben, estire járok és végzős szakács vagyok. Tény hogy a titkárságon nem éppen a munka hősei vannak és néha eléggé szervezetlenek, de attól függetlenül szerintem jó suli. A tanárokat bírom, mert nagyon jó fejek és ha rendesen odafigyel az ember tanulhat. És kérdezni is lehet tőlük, kimerítően válaszolnak. Jó van egy tanár aki folyton késik, de meg lehet érteni őt, mivel irdatlan sok dolga van. Mindent összevetve én szeretek odajárni, és sajnálni fogom, hogy végzek és nem látom többé valószínűleg a tanáraimat. Amúgy ezt a sulit egy magánember tulajdonában van, de nem lép le a pénzzel. Ez nem a Drégelyvára iskola ahol mindenkit lehúznak és átvernek. Ha betartod a rendszert akkor nincs baj a sulival. Ha kérnek valamit határidőig add meg mert utána idegeskedhetsz :D És ha szakácsnak mész akkor tudj róla hogy későn kapod meg a szakácsruhát, de érdemes megrendelni mert vizsgára kell.
2013. máj. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Sziasztok!

Én is a Ring-et néztem ki magamnak. Én sem hallottam sok jót róla:/ De a többi suliról sem.

Nem tudjátok, hogy szakács/pincér képzésen kell tankönyv, ha igen az mennyibe kerülne?

2013. máj. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Katasztrofálisan rossz,olyan messzire kerüld el amennyire csak tudod!!!
2013. máj. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
menekülj!!!Komolyan!!
2013. máj. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Ha odafigyelsz nem olyan vagy mint a diákok 50% aki odajár nagyba leszarja... akkor nem olyan rossz ... igazából több iskoláról is van információm.... haverok ilyenek és ez a legkevésbé rosszabb nem hallottam még tökéletes suliról.
2013. aug. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Én is keresgéltem, de nem találsz jobbat. Főleg ennyiért. Egyébként, ha te akarsz tanulni meg is fogsz bármilyen magyarországi suli így működik. A tudást eléd teszi neked csak nyúlni kell érte, de nem fognak mindent a szádba rágni. Ezt megtapasztaltam fősulin, középiskolában is. Ha nem vagy teljesen hülye át lehet menni úgy is, h szarsz az egészbe, de akkor tuti nem tanulsz semmit. Ha tanulsz készülsz, akkor pedig csak ragad rád vmi, amivel már kezdhetsz valamit.
2013. szept. 26. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 maity-sensei válasza:

Sziasztok!A RING-be jelentkeztem mozgókép- és animációkészitőre.Valaki járt már erre?Ha igen akkor milyen volt a képzés?

Előre is köszönöm!

2014. jún. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
sziasztok :) ezen a sulin gyógy és sport masszőr képzésen valaki tanult már? tapasztalatok?:)
2014. aug. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!