Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Tényleg ezek a kérdések...

Tényleg ezek a kérdések lesznek az elsősegélynyújtás vizsgán a jogsihoz?

Figyelt kérdés

Nyakamon van a vizsga,és nagyon félek,mert még nem sokat tanultam rá.Ezt találtam a neten : [link]

Aki tudja,vagy volt már ilyen vizsgán,azt szépen megkérem,h segítsen a válaszával.Köszike : 20/L.



2013. febr. 3. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én már több mint 2 éve túl vagyok ezen, nem tudom hogy azóta mi változott, de azt tudom hogy az újraélesztés az kötelező lesz, azt be kell mutatnod meg elmagyaráznod, ha az sikerült akkor húzol egy tételt pár percig agyalhatsz rajta aztán elmeséled hogy mikor mit hogyan stb... És ennyi.

Nem kell ettől parázni mert nem olyan veszélyesen komoly lényeg hogy nagyvonalakba eltudd mondani hogy lássák hogy tudod aztán kész. Gondolom nem 10 en lesztek a vizsgán hanem legalább vagy 30 an vagy többen akkor nem fogják húzni az időt sem annyira. 1-2 szer olvasd végig az anyagot aztán tudni fogod ne parázz. Ne menj be első 5 nek mert azokat úgy is meghúzzák mert kell a pénz a vöröskeresztnek meg akkor a vizsgáztató is lelkesebb még de ha már a végén mész be akkor már mindenki től akar lenni rajta így sokat nyerhetsz vele, idődből meg gondolom belefér mert a napod arra van szánva.

2013. febr. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi,h szántál rám ennyi időt,h ilyen sokat írj :D Nagyon jó tanácsot adtál :D köszi! Viszont aki mostanában volt vizsgázni,az lécci szóljon,h érdemes e ezeket a tételeket megtanulnom :D
2013. febr. 3. 21:54
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hello! :))


Igen ezek a kérdések vannak a vizsgán és én annó 2000 ben szereztem annó Segédmotor kategóriánál..


Egyszer buktam is és sosem felejtem el ez volt az a tétel. :D


52. Buszmegállóban várakozó hölgy összecsuklik. A jelen lévők padra akarják ültetni.

Ájulás:

Ellátása: a hanyatt fekvő sérült lábait megemeljük, alátámasztjuk. Ebben a helyzetben a beteg

gyorsan magához tér. Amennyiben rövid időn belül nem tér magához, úgy kell ellátni, mint az

eszméletlen sérültet.


Hát kitartást! :))


Stabilan akartam oldalt fektetni, és csak le kelett volna fektetni.. Mind1 már rég volt el felejtettem az egészet! :)


Sok sikert neked! :)

2013. febr. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem annyi volt tavaly, hogy elmondtam, hogy mit csinálnék vénás vérzésnél meg újraélesztettem kb 2 perc volt az egész
2013. febr. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szerencséd volt :D

A második vizsgámon a dokinő késett így tojt az egészre rá ugyhogy vagy 30 percet vártunk rá ez volt a mákom a pótvizsgán! :))


Az első vizsga tragédia volt . :D

2013. febr. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!