Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Karakter megjelenítési hiba...

Nemzetes kérdése:

Karakter megjelenítési hiba elhárítása flash weblapon, de hogyan?

Figyelt kérdés

Vásároltam egy flash weblapot és az "Ő,ő,Á,á,Ó,ó," betűk nem jelennek meg. Walaki el tudná magyarázni, hogy miként tudnám rávenni az oldalt a helyes karakter megjelenítésre?

Saját karakter készlettel dolgozik a weblap, de amint látom benne vannak ezek a karakterek is, csak nem jeleníti meg őket. Kódolás: utf-8



#flash #karaktermegjelenítés #hibás karakterek
2013. febr. 20. 09:05
 1/2 anonim ***** válasza:
írd át az UTF-et "windows-1250"-re
2013. febr. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Már mindent kipróbáltam, ezt a verziót is amit javasoltál, de sajna reménytelennek tűnik a dolog.

Ha valaki érez magában annyit, hogy megnézné, szívesen átküldöm neki a fájlt. Mivel ez már ki van fizetve, így akár használhatja is, csak nekem is működjön a dolog. :)

2013. máj. 13. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!