Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gép hiba!? Firefox belassul....

Gép hiba!? Firefox belassul. Egy hónapja csinálja ritkán kék halál kilép javításnál minden jó . Olykor már indításnál 1-2 program nem tud elindulni néha csak minialkalmazás . Egyszerű netes játéknál flash leáll kidob a játékból .

Figyelt kérdés

A gépet ma újra telepítettem 2 kék halál eddig ( memoria hibát elsőre utána driver hibát írt )Memória teszt eredménye hibátlan .3 alkalommal dobott ki netespokerből .

A gépbe 2 hónapja raktam új alaplapot,2x8gb ramot,í7 procit,egyik HDD-t.



2013. jan. 1. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:

valamelyik alkatrész meghibásodott egyessével kéne őket tesztelni

de win7 legyen rajta feltétlenül, abbólis 64 bit

2013. jan. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Win7 64bit van a gépen . Szinte mindig más hiba .A gépen minden fut gyönyörüen csak bosszantó ha újraindul dvd írás közben .Mostani telepítés után pl ment minden újrainditás után ki írta nincs audio driver miközben előtte már ment. Alaplapot mivel lehet tesztelni ???
2013. jan. 2. 06:21
 3/3 A kérdező kommentje:

Ma kétszer volt kék halál registry error - és valami a memoriával . Mindkét alkalommal üresjáratban ment a gép .

Egyszer inditásnál ki írta windows alkalmazás nem inditható, egyszer alaphelyzetben kikapcsolt az audio driver. Telepitettem offict és utánna nero11-et neronál mindig kikapcsolt a windows instaler pedig mrégebben már legalább négyszer felraktam ezt a nerot. VALAMI ÖTLET ?

2013. jan. 2. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!