Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » A tehergépkocsi vezető GKI...

A tehergépkocsi vezető GKI vizsgán miből áll a gyakorlati rész?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt szereztem tehergépkocsi jogosítványt, de azóta csak személyautót vezettem. Most szeretném letenni a GKI vizsgát, de kicsit izgulok a gyakorlati rész miatt. Azt szeretném tudni, hogy miből áll a gyakorlati rész.

2013. febr. 28. 16:03
 1/5 anonim válasza:

Üdv!

Pontosan mikor szerezted, meg a C-kategóriát.

Azért kérdezem mert, ha 2009. szeptember 9. előtti a C-kategóriád akkor csak felújító (továbbképzés) GKI-ra kell menned, és ebben az esetben nincs gyakorlat.

3-4 tesztlapot kell csak kitöltened GKI anyagból, és szimulátoron kell menni egy-két kanyart, de ebben nem vagyok most biztos.


[link]

2013. márc. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infót! A vizsgát "C" kategóriából 2009.03.23.-án tettem le, de a jogsit kb 1 év múlva váltottam ki, mivel nem volt rá szükségem. Ilyenkor a vizsga időpontja a döntő?
2013. márc. 1. 17:59
 3/5 A kérdező kommentje:

+ 1 kérdés:

Nem csak akkor mehetek GKI továbbképzésre, ha korábban már rendelkeztem belföldi v. nemzetközi fuvarozói vizsgával?

2013. márc. 1. 18:01
 4/5 anonim válasza:

Mindig a vizsga időpontját kell fegyelembe venni.


2.--- 2009. szeptember 9. előtt megszerzett C-kategóriával felújító (továbbképzéses) GKI-ra mész, abban az esetben is, ha NEM volt előtte belföldi v. nemzetközi fuvarozói vizsgád.


A korábban már megszerzett belföldi / nemzetközi árufuvarozói engedély a lejáratig, de legkésőbb 2014. 09. 09-ig használható.

Ezután szintén GKI továbbképzésen kell részt venni.

2013. márc. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2013. márc. 8. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!