Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Feljelenthetem a tanáromat?

Feljelenthetem a tanáromat?

Figyelt kérdés
Nemrég elvégeztem egy mixer tanfolyamot, nem szeretném mondani, hogy hol, sem nevet sem egyenlőre. Már 3 hónapja vizsgáztam, de a bizonyítványom még nem kaptam meg. Az egész tanfolyam nem tűnt hivatalosnak, mint a vizsga sem. Tisztában vagyok azzal, hogy átvert az "oktató". Mit tehetek? Csak számlám van arról, hogy kifizettem a tanfolyamot.
2013. márc. 5. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerződésféleséged van arról, hogy neked mit kell teljesítened, ők milyen írásos bizonyítványt adnak meg ilyenekről? Az biztos sokat segít az ügyedben. Meg esetleg beszéltél már az oktatóval, hogy most mi van, miért nem kapsz papírt? Aztán a feljelentés előtt még én megkérdeznék egy jogász/fogyasztóvédőt, hogy pontosan mi van, és csak aztán tennék feljelentést.


De tömören igen. Ha átgondoltad a helyzetet és úgy látod, hogy az elvárható mértékben körültekintő voltál, meg megkárosítottak, akkor a feljelentés indokolt lehet.

2013. márc. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos csak számlával rendelkezem a befizetett összegről. Mást nem kaptam. A tanár az akármikor felhívom, belehazudik valamit a telefonba, és lerakja. 3 hónapja ígérgeti, hogy majd jövőhéten, jövőhéten és így tovább... Meguntam.
2013. márc. 5. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!