Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Szerkezetlakatos jó szakma?

Szerkezetlakatos jó szakma?

Figyelt kérdés
ha elindulok egy szerkezetlakatos tanfolyamon. azzal eltudok helyezkedni valahol? érdemes felíratkozni erre a szakmára?
2013. márc. 12. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó szakma mivel sok helyen nagy és kisüzemben is el lehet helyezkedni, és elég sokrétű ismeretek kellenek hozzá, lakatos hegesztő szerelő ismeretek is.
2013. márc. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hát tesó. Tanfolyamon necces. Kitudja mennyire ba..nak rátok az oktatók. Nem egy egyszerű szakma, sok mindent tudni kell. Könnyen tovább is fejleszthető. Én ipari iskolában csináltam végig. De tanfolyamon nem biztos megtanulod úgy ahogy én megtanultam. Mindegy papír a kezedben, és ha van hozzá érzéked adj neki. Csak ha ilyen felületesen egy két hónap alatt elkavarnak valamit az agyatokban, és egy próbamunkát kell valahol csinálni az tud kellemetlen lenni.
2013. márc. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát nemtudom. 8 hónapos lesz a tanfolyam, de még nincs meg a létszám. remélem megtanulom amit kell
2013. márc. 23. 10:31
 4/4 anonim válasza:
Hol jelentkeztél erre a szakmára, mikor fog indulni?
2013. aug. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!