Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mi a véleményetek az OKJ-s...

Mi a véleményetek az OKJ-s szoftverfejlesztő, cad-cam informatikus, műszaki informatikus képzésekről?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert érettségi után szeretnék ezek közül egyet letenni és utána egyetemen szeretnék tanulni programtervező informatikusnak. Azért mennék egy ilyen képzésre, hogy utána úgy mennyek egyetemre, hogy legyen valami fogalma m arról, amiről tanulnék.
2013. márc. 18. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Sztem kezdésnek jó.És van ingyenes is.
2013. márc. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Piert ***** válasza:

Szia!


Hát ha progmatra akarsz menni, akkor a szoftverfejlesztő az ideális választás. Viszont azt jobb ha tudod, hogy amit ott tanítanak az lényegében nulla, ugyanis minden csak azon áll, hogy mennyire vagy szorgalmas. Én szoftverfejlesztőként végeztem és relatíve elégedett vagyok a képzéssel. A legfontosabb, hogy jó sulit fogj ki.

2013. ápr. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nem indítottam új kérdést emiatt,mert én is ezt tervezem.

A kérdésem,milyen iskolát ajánlanátok szoftverfejlesztő okj-hoz.Hol érdemes megcsinálni?

2013. jún. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Próbáld meg az ATALANTA-nal.


Én is ezen töröm a fejem, hogy itt ezt a tanfolyamon elvégezném és havonta kell perkálni 15.000ft-ot, ergo a 10 félév 150.000ft.

BME szerintem iszonyúan nehéz egyetem, az Óbudai Egyetem IK kar jó a mérnök informatika, ott a matek 1 a szívatos tárgy és a közgáz II.

az ELTE programtervező az egész csak matekból áll...én ide sem mennék.

ELTE mérnökinfó már ok, vagy ha kemény legény vagy akkor BME mérnök infó.

2014. júl. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!