Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Szerintetek hány évesen ciki...

Szerintetek hány évesen ciki megtanulni gitározni?

Figyelt kérdés
Szerintetek ha beíratkozok zenesuliba, gondolom ott kicsik vannak, akik szintén akkor kezdenek.. nem ciki ott közöttük bénázni? :D

2013. ápr. 1. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha tele van 12 évessel, akkor egy kicsit cinkes. De szerintem ezt előre meg lehet kérdezni, mert gondolom van külön gyerek és felnőtt oktatás is. Bár szerintem inkább jellemző az egyéni oktatás, mert ha 10 ember elkezd gitározni melletted....akkor a sajátodat sanszos, hogy nem is fogod hallani:D
2013. ápr. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én még nem hallottam olyat, hogy csoportos gitároktatás lenne bármilyen zenesuliban. úgyhogy biztos egyéni lesz. és valószínű, hogy lesz külön nagyobbaknak való szolfézscsoport is, hogy ne zárják össze a 16évest a 9évessel. mindig vannak akik később kezdik, nem lesz az ciki :D
2013. ápr. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem ciki! Fel a fejjel, föl fognak rád nézni a kölykök, ha menni fog valamennyire. Meg amúgy is egyedül leszel a tanárral, nagy valószínűséggel. Szóval vágj bele mindenképp!
2013. ápr. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oké :D köszönöm szépn a válaszokat :D
2013. ápr. 1. 23:06
 5/8 anonim válasza:

Szerintem se ciki :)

Én mondjuk itthon tanultam meg gitározni egyedül, vagyis a netről :D

2013. ápr. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És sikerült egyedül megtanulnod? Egyébként nehezebb úgy? :)
2013. ápr. 5. 22:47
 7/8 anonim válasza:
Az elején kicsit nehéz, de simán belejöttem, mert szeretek gitározni :D Sokan azt mondják, hogy jaaaj csak a tanár tudja rendesen megtanítani!. De én arra a szintre, amire akarok (hogy amelyik szóm tetszik azt megtanuljam) simán el tudok jutni az internet segítségével :D Már így is sok kedvenc számomat eltudom játszani :)
2013. ápr. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

aztán ha változik a zenei ízlésed, és 4akkord helyett továbblépnél egy kicsit igényesebb stílusba, majd vered magad, hogy nem sikerül semmi :D

ha van lehetőség, érdemes tanártól. nem mondom, hogy nélküle lehetetlen, de 10ből 9 netről tanuló szar.

2013. ápr. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!