Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mi kell ahhoz, hogy 1300...

Mi kell ahhoz, hogy 1300 ccm-es Hayabusát vezethessek? Milyen vizsgák, kiegészítő vizsgák? Úgy értem, hogy mivel nagyon nagy motor, kell-e valami kiegészítő vizsga vagy valami?

Figyelt kérdés
2009. szept. 27. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sima nagymotoros vizsga elég hozzá. Azért a helyedben én egy koporsót is rendelnék, ha nem kezeled biztosan a nagy motorokat és tépni akarsz vele.
2009. szept. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"A" kategóriás vezetői engedély kell hozzá (egyszerűbben: motorjogosítvány).

Egyébként ma már nem is számít annyira nagynak: lökettérfogatban is vannak nála nagyobbak (Suzuki GSX 1400, Honda VTX 1800, Kawasaki VN 2000, Triumph Rocket III), teljesítményben is (Kawasaki ZZ-R 1400), illetve külső méretei és tömege alapján sem a legnagyobb.

2009. szept. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csupán csak ez az álmom és jó volna tudni,hogy mit kell figyelembe vennem,ha le akarom tenni a jogsit egy ilyen motorra... Ha meglesz,ésszel vezetem. Ha meg mégis meghalok,boldogan halok meg alatta... -ha rámesik... :) Nem,de most komolyan érdekelne,hogy mit kell letennem ahhoz,hogy vezethessem,mert azt hallottam,hogy jeleznem kell a beiratkozásnál,hogy 1.3-as mocival akarok közlekedni... És,hogy akkor van valami külön kiegészítő vizsga,mert nagy a moci. Állítólag,ha azt a vizsgát elbukom,utána csak fél év múlva probálhatom újra... NEM TUDOM MI IGAZ S MI NEM... CSAK EZ AGGASZT!!! Bár nem rettent el attól,hogy jövőre legyen jogsi meg Hayabusa(1.3)!!! :))
2009. szept. 27. 19:59
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt mondta egyszer nekem valaki,hogy a motorozáshoz 2dolog kell:" 30éves kor,minimum és sok lové,a motorra,hogy ne azért patkolj el." -ez így van. Nos,22múltam. Ráadásúl csaj vagyok... Már az egyik megszegőben van... De nem bírok élni egy Hayabusa nélkül... Amiket említettél,azok nem tetszenek. Nem tudom,hogy miért... Csak Hayabusa... Egyszerüen beleszerettem... :)))
2009. szept. 27. 20:10
 5/5 anonim ***** válasza:

hat elég a nagy motor vizsga ami ha jol emlekszem 21 utan van neked mar jo

en ugyan igy vagyok hayabusha az almom de en mar vezetem az apamet parszor mikor kulfoldon volt nagyon jo eroben kell lenned ha lany lettedre hayabushat valasztas nagyon nagyon jo eroben en alig birtam :) sok szerencset hozza

f/16

2010. szept. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!