Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Üdv! Gondolkodom rajta, hogy...

Üdv! Gondolkodom rajta, hogy kalauz ( jegyvizsgáló) legyek a GYSEV-nél, szeretek utazni, emberekkel is szeretek lenni, bánni is tudok velük. Szerintetek megéri? Akik ezt a szakmát csinálják, vagy van rálátásuk, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy: Szereted/ nem szereted? Miért? Problémás eset mi szokott lenni? Sokat kell tanulni, nehéz a tananyag? ( vki azt mondta magolós a tanfolyam) Meg lehet belőle élni? ( családszinten) Köszönöm előre is!

2013. máj. 10. 14:28
 1/5 anonim válasza:
13%

Nekem van ismerősöm, de itt Borsodban.

Szal egy Miskolc-Tornanádaska vonalon nincsenek oda a boldogságtól, mert cigánnyal van tele az egész.

Tanulni nem kell sokat, csak tudni kell az állomásokat meg bár baromságot.

Ők azt állítják nem keresnek jól, de én nem hiszem, hogy havi 90-ért szopnának.

Bár a Gysev jobban fizet szerintem.

2013. máj. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A GYSEV és a MÁV ég és föld. Igaz az utóbbi évtizedben közelítettek egymáshoz. Sajnos fizetések terén is.
2013. máj. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ha sikerül bekerülnöd a Gysev-hez protekció nélkül jegyvizsgálónak, akkor áruld el hogyan csináltad, mert én úgy hallottam, hogy úgy finoman szólva is nehéz...
2013. máj. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés: a sima jegyvizsgáló és a vezető jegyvizsgáló között mi a különbség? Minden érdekel! (fizetés, munka,előírások)
2013. máj. 11. 09:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Én sokat tudok mesélni, ha van még kérdésed, vagy bárki másnak, az irjon rám privit...
2013. júl. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!