Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Elektromos gitáron szeretnék...

NightHero kérdése:

Elektromos gitáron szeretnék megtanulni játszani! Van valami külön tanár vagy ilyen oktatás? (elektromos gitárom van)

Figyelt kérdés

2013. máj. 19. 20:57
 1/2 Miyevi válasza:
100%
Én saját példámmal tudok elő állni én is azon kezdtem el tanár nélkül másfél éve játszok elektromoson nagyon állat és voltam már együttesemmel is próbálni,na szóval a lényeg sokat kell gyakorolni sokat sokat és megint csak sokat,ami ennél is fontosabb ne mint az állat ülj le és tanulj mindent össze vissza,nyugodtan fogsz 1 skálát pl c-dúr és annak az új rendi megoldásait metronóm mellett gyakorlod ezzel be is gyorsíthatod a kezed,de lazítás ként én azért ajánlok kromatikákat is ezek el lazítják a kezed.Ami fontos kezdésnek ne 1 nagyon nehéz dalnak állj neki ha nem vmi nagyon könnyedebbnek és ajánlom a guitar pro 5 programot amivel dalokat gyakorolhatsz be épített metronóm is van benne.Skála-skála-skála ezekből dalt is fel lehet építeni ha jól össze rakod őket.Dalok amik könnyebbek: Marilyn Manson:sweet dreams,Joan jett: i love r"n"r",Dry Cell:body crumbles-ezek nem nehéz dalok és kezdésnek is jók.REmélem segítettem neked.
2013. máj. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Van.
2013. máj. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!