Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ha elkezdek egy 2 éves OKJ-s...

Ha elkezdek egy 2 éves OKJ-s képzést, de 1 év után abbahagyom akkor lesz valami következménye?

Figyelt kérdés

Mert csak arra lenne szükségem hogy addig is járjak valahova amíg leteszek egy új matekot és újra tudjak jelentkezni főiskolára.

De ez csak egy lehetőség,azért kérdezem.



2013. jún. 14. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak a pénzed fogja bánni. Senki nem fog pisztolyt fogni a fejedhez amiért abbahagytad.
2013. jún. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem kell semmit visszafizetni/kifizetni, semmi bünti, ha ilyesmire gondolsz.
2013. jún. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De akkor már miért nem csinálsz egy egyéveset, és akkor még papírod is lesz?
2013. jún. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem választasz 1 éves képzést?
2013. jún. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Van még egy éves képzés?? :O

Én úgy tudtam,hogy már min. 2...

2013. jún. 14. 11:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Van, az ügyintéző képzések ( marketing üi., kereskedelmi üi., protokoll üi., logisztikai üi. stb.). A marketing és a kereskedelmi biztos, hogy 1 éves, arra jártam, most vizsgáztam.
2013. jún. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyik előző vagyok. Én is most fejezek be egy egy éves sulit, rögtön két papírt is ad, logisztikai és nemzetközi szállítmányozási ügyintéző. Az is igaz, hogy szeptembertől megváltozik az okj, hogy eltörölték e az egy éves képzést, azt sajnos nem tudom.
2013. jún. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!