Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Európai Unió által támogatott...

Európai Unió által támogatott munkaügyis tanfolyammal ha problémám van, kihez fordulhatok?

Figyelt kérdés
Az lenne a gondom, hogy megkezdtem egy tanfolyamot ahol nekem fizetnek, és ha nem fejezem be akkor visszakell fizetnem az árát. DE már csak kb. egy hónapom van hátra és mivel sokat hiányoztam egészségügyi okok miatt (igazoltan) és most konkrétan rosszabbodott a helyzetem mert nem tudok bejárni, "megfenyegettek" hogy kizárnak. Ezért hogy megelőzzem, hogy visszakelljen fizetnem közel egymillió forintot kihez forduljak a problémámmal? Interneten is rákerestem az ezzel kapcsolatos jogokra vagy szervekre ahova fordulhatnék de nem jutottam eredményre. Még egy kérdés, elvileg nem megfelelően volt működtetve a tanfolyam, ezalatt értem azt, hogy nem volt megtartva a megfelelő óraszám, esetleg ezzel a tanfolyam megszűntethető lehetne-e vagy megúszhatnán-e a pénzvisszafizetést, mert mivel a szerződèst megszegték, ezért lehetne esetleg ez is a kifogásom amiért nem jártam be. Fontos lenne, hogy valaki segítsen mert nem értek ehez és így én fogok benne maradni a rossz állapotom miatt. Előre is köszönöm a segítséget!

2013. jún. 27. 00:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!