Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » SOPRONIAK! Szeretnék a városró...

SOPRONIAK! Szeretnék a városról és a tovább tanulási lehetőségekről érdeklődni. Mennyire könnyű az élet egy diáknak?

Figyelt kérdés

Most szereztem meg az érettségit és OKJ-n szeretnék tovább tanulni Sopronban. Már találtam olyan iskolát ahol van ingyenes OKJ képzés. A Handler Nándor Szakképző Iskolában néztem a divatbemutató szervezést. Szeretnék érdeklődni erről a képzésről ha valakinek van valami tapasztalata és magáról a városról is, hogy milyen ott az élet könnyen tudnék-e valami diákmunkát találni a suli mellett is. Esetleg ha mondanátok egy jó kolit. Egyedül szeretnék oda menni és nrm nagyon tudok még a városról semmit ezért a sok kérdés. :)

18/L



2013. júl. 4. 18:04
 1/1 anonim válasza:
én soproni vagyok, ha bármi kérdésed van, nyugodtan írj.
2013. júl. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!