Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hány fő szokott lenni a jobb...

Hány fő szokott lenni a jobb agyféltekés rajztanfoyamon?

Figyelt kérdés
2013. júl. 18. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Melyiken mennyi...


Elég drága így gondolom pár embernek is megszervezik.


Ez egy lement divathóbort. Most már más tanfolyamokat nyomnak aztán azok is kifutnak az ezoterikus piramisjátékban.

2013. júl. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólást.


Sajnos nem sokat ért :/ A "melyiken mennyi" az nem egy értékelhető válasz :D de azt értékelem, hogy válaszra méltattál! :)


"Divathóbort" ???, inkább egy cselekvés technikai megmutatása, megtanítása, mint a síelés, vagy gyapjúval való dolgozás, vagy agyagozás stb.


"Ezoterikus piramisjáték" zseniális vélemény, ez tényleg az i-re a pont ... :O


Olyan válaszokat vártam volna, hogy "amin én voltam Budapesten 18-an voltunk, vagy 32-en, vagy csak 5-6 ember". Ennyi lett volna a lényeg.


Köszönöm!

2013. júl. 19. 14:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Látom nem vagyunk egy hullámhosszon.


Pedig komolyan írtam. Ez a rajztanfolyam egy ugyanolyan kis ezoterikus érdekesség mint amik időről időre végig mennek az országon és az nyeri vele a legtöbb pénzt aki behozta az országba majd ahogy szóródik egyre kevesebbet keresnek vele míg eljut a végfelhasználóhoz aki általában nem megy vele semmire de legalább eltöltötte valamivel az idejét.

2013. júl. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De lehettünk volna egy hullámhosszon, ha a kérdésem úgy hangzott volna, hogy mi a véleményed a jobb agyféltekés rajztanfolyamról. :) Egy hullámhosszon vitatkozhatnánk ;) :D


A kérdésem viszont úgy szól, hogy "hány fő" azaz számokra lettem volna kíváncsi. Nem másra.

2013. júl. 19. 18:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azt is megválaszolta: hogy változó
2013. júl. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is voltam, kb 12-en lehettünk. Ritka nagy baromság volt, de legalább úgy éreztem, teszek azért, hogy jobb legyen az életem. Igazából ezek a "tanfolyamok" is, mint sok más, a hitet adja el, az emberek reményéből él, de semmi használhatót nem ad. Az emberek reményéből élni: ebben nagy pénz van.. nézd meg a politikusokat, egyházakat, "tanfolyamokat", egyetemet, mind az emberi reményt használja ki, és ebből szerez pénzt, hatalmat.
2013. júl. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!