Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mit kell tudnia annak aki...

Mit kell tudnia annak aki Múzeológus akar lenni? És hány évig tart a teljes képzés miután kilépsz a gimiből egészen odáig hogy kilépsz az egyetemről? Hány és milyen nyelvvizsga kell hozzá?

Figyelt kérdés
Lehetőleg azok válaszoljanak akik mostanában végeztek vagy nagyon jártasak ez ügyben.
2013. aug. 12. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne akarj múzeológus lenni. Én az vagyok, de minek? Munkát nem találok vele.

A menete: kiváló magyar és töri érettségi. Majd egy olyan egyetemet kell választanod ahol lehetőséged van múzeológia szakirányt választani. Pl miskolci. Ez úgy működik, hogy töri ba képzésre kell jelentkezned. Majd 2 éven felvenni a múzeológia szakirányt. Ez az alap képzés 3 éves, majd utánna jön a 2 éves mester. 2 nyelvvizsga kell hozzá.

2013. aug. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk szerintem akkor már az ELTE-t válaszd, jobb a színvonala, több ismerősre lehet szert tenni, hiszen csak a fővárosról beszélünk.
2013. aug. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
53%
Csak az Eltén szabad bölcsésszel lehetsz múzeológus, vagyis csak művészettörténész múzeológus.
2013. aug. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!