Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Tanfolyam keresésekor meglátta...

Tanfolyam keresésekor megláttam OKJ -S ANIMÁCIÓSFILM rajzoló tanfolyamot. Úgy érzem ez nekem való. (persze előbb majd megnézem az árát) Szerintetek van e értelme ebbe belemenni, tudtok e olyan valakit aki OKJ vel ilyen szakmával el tudott helyezkeni?

Figyelt kérdés

#OKJ #tanfolyam #animációsfilm rajzoló
2013. aug. 18. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem nincs nagyon olyan aki ilyet tanult volna.

Azonban, Magyarországon mára nem hiszem, hogy ilyesmi képzéssel el tudnál helyezkedni, végképp nem jó keresettel. Talán külföldön.

Szerintem ebbe nincs értelme belekezdeni, ha nem vagy teljesen benne a témában... Megannyi ennél sokkal jobb elhelyezkedéssel szolgáló képzés van, csak azok nem feltétlenül ilyen irányzatúak.

2013. aug. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elég nehéz elhelyezkedni vele, ráadásul szerintem inkább egyetemi képzést kéne nézni, az OKJ-n tudtommal elég felületesen veszik át a témát.


Ha az elhelyezkedés az elsődleges szempontod, akkor javaslom, keress valami biztosabbat, és a szabadidődben animálgass. Youtube tele van nagyon jó tréning videókkal, 2D animációval hamar látványos eredményeket tudsz elérni, a 3D kicsit keményebb dió, de megtanulható otthon. Ha meg a későbbiekben lenne lehetőséged elhelyezkedni a szakmában, akkor úgyse egy OKJ-s papírt fognak kérni, hanem kész referenciamunkákat.

2013. aug. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!