Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Betty Edwards jobb agyféltekés...

Lala98 kérdése:

Betty Edwards jobb agyféltekés rajzoló könyve hatásos? Ti próbáltátok?

Figyelt kérdés

Milyen volt az eredmény?Tényleg jobban rajzolunk majd tőle?Aki a könyvből megtanult rajzolni,írjon,bármilyen vélemény jól jönne! :)

UI: Láttam,hogy írták valahol,hogy ehhez egy alapvető érzék kell.Nagynéném rajztanár volt,és többen is mondták már,hogy van hozzá tehetségem,így negatív kommenteket nem kérek.



2012. nov. 16. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

én az online elérhetőt vettem meg, ami sok videóval van. Végül is annyi az eltérés hogy elmondja egy csaj és nem le van írva, meg látod hogy mit hogy csinál.


Pálcikaemberből eljutottam oda hogy le tudok rajzolni egy arcot elég élethűen. Bár azért nem megy 1ik napról a másikra, nálam legalábbis nem ment. Gyakorolni kell sokat!

2012. nov. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 shelli válasza:
100%
Össze sem lehet hasonlítani mennyivel jobban rajzolok, pedig én otthon egyedül tanulok belőle!
2013. márc. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 sobo8 ***** válasza:
Csak a negatív tér gyakorlatot csináltam meg belőle. Ezáltal a határvonalat érzékelem. A pozitív forma egyszerűen megjelenik előttem.
2019. okt. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!