Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Tudnátok nekem mondani jól...

Tudnátok nekem mondani jól kereső foglalkozásokat egy bő számára?

Figyelt kérdés
Még nem tartok ott, hogy szakmát kéne választanom, de lassan ott leszek és fogalmam sincs, hogy mit válasszak. Szeretnék elvégezni valamilyen okj-s képzést/képzéseket. Gondoltam a kutyakiképzőre/segítőkutyakiképzőre, de az nem tudom mennyit keres. Csak pár feltételnek szeretném ha megfelelne a szakma. Ne kelljen egész nap egyedül ülnöm egy irodába. Jól el tudjak majd helyezkedni. Kényelmesen meg tudja belőle élni, akkor is ha gyerekeim lesznek, nekik is jó életfeltételeket tudjak biztosítani. Előre is nagyon köszönöm, ha van valakinek elképzelése.

2013. szept. 16. 17:54
 1/2 anonim válasza:

Kutyakozmetikus.

Műkörmös.

Vagy mindkettő.

Csinálhatod akár üzlethelyiségben, vagy akár házhoz is járhatsz, mert egyikhez sem kell sok kellék.

A szakmunkásként való elhelyezkedést meg felejtsd el! Hacsak nem akarsz 80-90 nettókból tengődni, társadalombiztosítás nélkül, és e mellé még azt is eltűrni, hogy olyan hülye főnökök egrecéroztassanak, akik a te munkádból élősködnek. Válassz olyan szakmát, ami minimális befektetéssel végezhető, tanuld ki, és hajrá! Ha naponta csak két kutyát kikozmetikázol 5-5e Ft-ért, az már havi 200e, befizeted belőle az 50e KATÁt, és maradt 150-ed tisztán, oszt akkor még igazán nem dolgozad magad halálra. (Egy kutya max 2 óra tokkal-vonóval.)

2013. szept. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én azt szeretem, ha szűk...
2013. okt. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!