Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Valaki arra kért engem, hogy...

Valaki arra kért engem, hogy tanítsam meg awi hegeszésre. Egyből persze alu t akarna. én javasoltam először az acélok hegesztésével kezdje. Mennyi órabért lehet elkérni?

Figyelt kérdés
ha az oktatás az én mühelyemben az zajlik, az én felszerelésemmel és az én anyagaimmal.?

2013. okt. 7. 12:07
 1/2 A kérdező kommentje:
amúgy hegesztő vagyok nem oktató. az ürge saját magáért tanulná
2013. okt. 7. 12:14
 2/2 anonim ***** válasza:

Az awizás nagyon sok-sok gyakorlatot kíván,és persze fontos az előkészület. Nem elég az hogy hopp..itt most épp tuti a varrat 100 Amperon,hisz nagyon sokféle paraméter szabja meg azt hogy milyen is lesz az a varrat minőség.


Mivel az argon nem olcsó,és a gép sem 20 fillér(főleg ha Ac-t is tud) aztán a járulékos dolgok,kesztyű,auto pajzs,heg-pálca,wolfram, alap anyag,stb stb,én nyugodt szívvel elkérnék óránként 8-10 ezret,és ebből 15-20 perc a tényleges aktív hegesztési idő (..azaz nálad-nála a pisztoly ennyi ideig...), a maradék idő az elméleti oktatás,lenne,hisz az is a része..a tudás megosztása a gyakorlat.

Még lehet hogy keveset is számoltam.

2013. okt. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!