Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Van olyan, hogy kommunikációs...

Van olyan, hogy kommunikációs tanfolyam fiataloknak? Hol?

Figyelt kérdés

nagyon nem tudok semmiről beszélni, ha nem beszéltetnek.. és nagyon zavar...

ezért gondoltam hogy el kéne menni egy ilyen főiskolára késöbb.. de már most is zavar, ezért gondoltam, hátha van vmi tanfolyam


2009. nov. 12. 20:42
 1/3 anonim válasza:
Nem tudom hány éves vagy, de ha még suliba jársz, és van lehetőség nálatok disputa szakkörre járni, akkor nézz be oda. Tutira fejlődne a kommunikációs, sőt a vitakészséged is! :)
2009. nov. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

főiskolán nem tanítanak meg jól kommunikálni, ez eléggé alap.


akkor érdemes kommunikációs szakra menned, ha eleve jól tudsz kommunikálni. (ja igen a komm. szak kb. olyan mint egy felhígított újságírótanfolyam)

2009. nov. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát felsőoktatásban nem hiszem,1 napos v külön tárgyként felvehető kommunikációs tréningek szoktak lenni,de akkor már többre mész egy szakkörrel. Ilyen színitanodákat is szoktak tanácsolni ilyen célra de inkább fiatalabb korban.
2009. nov. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!