Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mit tudok tenni ilyenkor?...

Mit tudok tenni ilyenkor? Parkgondozói tanfolyam.

Figyelt kérdés

A munkahelyemen ma közölték, hogy hétfőtől tanfolyamra kell mennem -létszám miatt, hipp-hopp-, azonban amire elküldenének, arra orvosilag alkalmatlan vagyok (rosszul hallok, amit papírokkal tudok igazolni), viszont az egészségügyi alkalmassági kimarad, holott az alapfeltétel lenne, hiszen gépekkel kell dolgozni. És amennyiben nem megyek el hétfőn, 50.000 forintot le fognak tőlem vonni.

Normális válaszokat előre köszönök!


2013. nov. 28. 16:18
 1/1 anonim válasza:
Szerintem a munkaügyi központba kellene bemenni,mert hogy ők indítanak ilyen tanfolyamot és velük közölni hogy ácsi ez nekem nem jó ezért és ezért papírom is van róla...mondjanak valami más tanfolyamot vagy lehetőséget...remélem normális volt a válasz...
2013. dec. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!