Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ha Londonban szeretnék dolgozn...

Ha Londonban szeretnék dolgozni, milyen "gyorstalpaló" OKJ tanfolyamot érdemes elvégezni amivel viszonylag könnyen el tudok helyezkedni?

Figyelt kérdés
Milyen keresett és kint elfogadott OKJ s tanfolyamokat érdemes elvégezni?
2013. dec. 4. 12:32
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Londonban nem fog senkit sem érdekelni, hogy milyen OKJ-s wc papírod van itthonról.
2013. dec. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szóval egyedül amiatt lehet haszna egy tanfolyamnak, mert tanítanak is valamit, amit használni tudsz, ami ritkaság az OKJ-s képzések világában. Pl. ha szakács tanfolyamot végzel egy normális iskolánál, az hasznos lehet, de akkor sem leszel Londonban egyből szakács, hanem kisegítőként fogsz kezdeni.
2013. dec. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Tojnak az OkJ papirokra es nyelvvizsga cetlikre. Ha meg nem beszelsz jol angolul, akkor akar agysebesz is lehetsz, nem fogsz normalis allast talalni.
2013. dec. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem a mostani a 4ik melóhelyem itt kint, eddig a kutya nem kért el semmilyen otthoni iskolai végzettséget, de le sincs fordítva mert senkit nem érdekel. Az OKJ meg főleg.

Itt az számít hogy beszéled-e a nyelvet, meg hogy értesz-e ahhoz amire jelentkeztél. Ha nem értesz az az első nap után kiderül papír nélkül is.

2013. dec. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor ha jól értem a nyelvet fejleszteni ezerrel, és tudni csinálni a dolgokat nem papírral rendelkezni róla h elvileg tudom csinálni :)
2013. dec. 5. 09:45
 6/8 A kérdező kommentje:
És esetleg melyik a jobb a hotelben takarítás kérdésnek vagy autóbusz? Szállás adott, rokonok 10 éve kint élnek, szal amiben tudnak segítenek, de kíváncsi vagyok mi a véleményetek mi lenne ideálisabb egy 24 éves férfinek kezdés szempontjából, valamint hol könnyebb az előre jutás ha kitartó és szorgalmas az ember.
2013. dec. 5. 09:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes a szállodában kezdeni, mert ahhoz nem kell sem tapasztalat, sem nyelvtudás, sem papír. És már másnap kezdhetsz is. Aztán utána ráérsz keresgélni, és a minimálbértől feljebb lépkedni. 6,31-et fizet a szálloda óránként, aztán mehetsz raktárosnak 7font, csomagkiszállító 7,5, stb. Ez csak egy lehetséges út amit én ismerek, nyilván más cégek másképp fizetnek, de ha kint vagy egyből kezdjél el dolgozni, aztán ráérsz agyalni. OKJnak semmi értelme, illetve semmilyen papírnak otthonról. A tapasztalatot azt viszont szeretik.
2013. dec. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! Megfogadom a tanácsokat! :)
2013. dec. 6. 00:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!