Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » 16 évesen van értelme elkezden...

16 évesen van értelme elkezdeni zenesuliba járni? És Pesten van olyan zenesuli, ahova járhatnék 0 előképzettséggel?

Figyelt kérdés
Szeretnék megtanulni gitározni, mostanában egyre jobban vonz, de nem tudom, hogy van-e értelme belevágnom.

2013. dec. 28. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán! Ismerősöm most, 18 évesen kezdett gitározni tanulni, én pedig elhatároztam, hogy 22 éves fejjel megtanulok fuvolázni :))) (Bár anno tanultam néhány hónapig, de nem volt túl effektív.) Valószínűleg világhíres virtuóz nem lesz az ember, de ehhez sosem késő.


Sulit viszont nem tudok javasolni, lehet külön tanárt lenne érdemes nézni inkább, később akár autodidakta módon is tanulhatsz.

2013. dec. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, jól mondja az első válaszoló. Annyival egészíteném ki, hogy érettségiig érdemes a zeneiskolát kihasználni. Ez minden kerületben van, keress rá a neten! Sok sikert a zenéléshez!
2013. dec. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
molnár antal zeneiskola
2013. dec. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!