Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » MIXER tanfolyamot szeretnék...

MIXER tanfolyamot szeretnék elvégezni. Mit ajánlotok? Esetleg tapasztalat? Budapesten érdekelne.

Figyelt kérdés
Én a Mojito, a Bols illetve a LAB-ot néztem eddig. Árban hasonlóak, időtartamban szintén. Akinek van esetleg tapasztalata róluk, az kérem írja meg! Külföldre szeretnék menni, és azért végeznék el egy ilyet, mert ezzel a vendéglátás területén is lenne lehetőségem elhelyezkedni. Köszönöm!
2014. jan. 7. 20:20
 1/1 anonim válasza:
Szia, nem tudom aktuális e még a kérdésed. Én a BOLS-nál végeztem mixer és barista tanfolyamot és csak dicsérni tudom. Az oktatók profik voltak, tényleg gyakorlat orientáltak a képzések és nagyon jó hangulat volt. Ráadásul a Bols-os papírt elfogadják külföldön is. A többi iskolát nem ismerem, de szerintem nem olyan ismertek sem itthon sem külföldön.
2016. jún. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!